Ana sayfa

Shenzhen 3Excel Tech Co. Ltd

Çin Shenzhen 3Excel Tech Co. Ltd Sertifikalar
Çin Shenzhen 3Excel Tech Co. Ltd Sertifikalar
Ürün geliştirme için müşteri gereksinimlerini karşılama yeteneği Veriler doğru ve güvenilirdir.

—— işaret

Ürün zekası, doğru veri, satış sonrası servis hızlı.

—— Bölme

Rüya gibi çalışır, iyidir.

—— Robert

Yazılım basit, makineyi çalıştırmak için kolay, akıllı seçim.

—— Shoble

Ben sohbet şimdi

Shenzhen 3Excel Tech Co. Ltd

1 2 3 4
Shenzhen 3Excel Tech Co. Ltd Shenzhen 3Excel Tech Co. Ltd Shenzhen 3Excel Tech Co. Ltd Shenzhen 3Excel Tech Co. Ltd
Şirket fabrika Ön bürodaki şirket Ürünleri yurtiçinde ve yurtdışında satılmaktadır.

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : 3EXCEL
No. Çalışanları : 20~50
Yıllık satış : 4000000-5000000
Yıl kurulan : 2008
İhracat p.c : 50% - 60%

Shenzhen 3Excel Tech Co Ltd Shenzhen 2008 yılında kurulmuş, Guangdong, bir
baskın fabrika konumu dayalı yüksek teknoloji ve kendini yenilik kurumsal ve
güçlü Ar-Ge yeteneği.

 

Oryantasyonumuzu net bir şekilde bulduk, bu da otomotiv satış sonrası
market industry. pazar endüstrisi. Under the introduction of European technology, integration of Chinese market demands and with set standards and norms using pre-mium grade of raw materials and components, we successfully launched our own featured CCD Wheel Aligner and 3D Wheel Aligner products to the market, which were soon recognized by our clients. Avrupa teknolojisi, Çin pazarının taleplerinin entegrasyonu altında ve hammadde ve bileşenlerin mium öncesi sınıfını kullanarak belirlenmiş standartlar ve normlar ile, kısa sürede piyasaya sürülen kendi özellikli CCD Tekerlek Hizalayıcı ve 3D Tekerlek Hizalayıcı ürünlerimizi başarıyla başlattık. müşterilerimiz tarafından tanınan.
Till now we have spread our sales network over 30 cities in the mainland. Şimdiye kadar satış ağımızı anakaradaki 30 şehre yaydık. At the same time, centered on the country of Germany and Poland. Aynı zamanda, Almanya ve Polonya ülkelerine odaklanmıştır. Our overseas market has been growing fast, it covers USA, Colombia, Brazil, India,Philippines, Italy, Romania, Korea, Malaysia, Spain, Chile,Egypt, Iran, South Africa, Australia and so on.At 3Excel we understand the high tech industry concerns with quality and reliability to achieve global leadership in our market sectors, and to surpass our clients expectation by providing high quality,technically superior solutions Yurtdışı pazarımız hızla büyüyor, ABD, Kolombiya, Brezilya, Hindistan, Filipinler, İtalya, Romanya, Kore, Malezya, İspanya, Şili, Mısır, İran, Güney Afrika, Avustralya vb.Içiyor. 3Excel'de yüksek anlıyoruz teknoloji endüstrisi, pazar sektörlerimizde küresel liderlik elde etmek ve yüksek kaliteli, teknik olarak üstün çözümler sunarak müşterilerimizin beklentilerini aşmak için kalite ve güvenilirlikle ilgilenmektedir.
birinci sınıf müşteri hizmetleri bizim nihai görevimizdir.

 

AR-GE Yeteneği

 

Ortalama endüstri deneyimi en az 10 yıl olan 3Excel Ar-Ge Ekibi, çok nesil ürünleri başarıyla geliştirdi ve üst düzey ileri teknoloji konusunda uzmanlaştı.


3Excel ürün Ar-Ge, 3Excel tekerlek hizalayıcının daha güvenilir, hassas, pratik ve öğrenmesi daha kolay olmasını sağlamak için 3000'den fazla kullanıcıyı araştırarak kullanıcıların ve oto tamir atölyesinin talebini karşılar.

 

Yenilikçi Ar-Ge fikri merkezli 3Excel, tüm dünyadan endüstriyel kaynakları Wheel Aligner iş kolunda birinci sırada olacak şekilde entegre etti.

 

Bizim ürünlerimiz

 

3Excel'ten Tekerlek Hizalayıcı
The 3Excel series range provides the right wheel aligner analyzer for every automotive workshop. 3Excel serisi, her otomotiv atölyesi için doğru tekerlek hizalayıcı analizörünü sağlar. Whether in 3D or CCD: The accuracy always meets the highest demands of vehicle manufacturers. 3D veya CCD'de olsun: Doğruluk her zaman araç üreticilerinin en yüksek taleplerini karşılar. The repeatability of results strengthens the trust in the measuring technology. Sonuçların tekrarlanabilirliği ölçüm teknolojisine duyulan güveni güçlendirir.
Practical setting illustrations support fitters. Pratik ayar çizimleri montajcıları destekler. Simple and comprehensible operation guarantees fast implementation of professional wheel alignment. Basit ve anlaşılır çalışma, profesyonel tekerlek hizalamasının hızlı bir şekilde uygulanmasını garanti eder. Compact devices to match every workplace. Her işyerine uygun kompakt cihazlar. Extensive range of accessories ensures universal Geniş aksesuar yelpazesi evrensel
araçta uygulama.

 

Çin Shenzhen 3Excel Tech Co. Ltd şirket Profili 0

 

 

 

İletişim bilgileri
Shenzhen 3Excel Tech Co. Ltd

Faks: 86-755-81795971

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)